Dj Dagz dhe Dj PM kanë një premtim për muajin shkurt

By

Pas daljes nga shtëpia më e famshme e vendit “Big Brother VIP”, dy DJ më të dashur të momentit u bashkuan sërish për të punuar në muzikë të re.

Dj Pm dhe Dj Dagz para pak ditësh njoftuan se po vijnë me muzikë të re.

Ndërkaq sot për të ngacmuar fansat e tyre të zjarrtë, Dj Dagz publikoi një postim në Instagram duke shkruar se muaji shkurt do të jetë një super muaj.

“Ajo jeni gati për një super shkurt”, shkroi ai në postimin e tij ku ka etiketuar edhe DJ PM.

View this post on Instagram

A post shared by Arbër. (@dj_dagz)

Artikuj të ngjashëm