Eni Koçi vjen në duet me këngëtarin e njohur kosovar (VIDEO)

By

Eni Koçi e ka gati duetin e ri.

Ajo ka njoftuar përmes Instagramit se po vjen në bashkëpunim me Ramadan Krasniqin.

Eni ndau edhe pak vargje të këngës me adhuruesit e saj dhe njoftoi se projekti vjen shumë shpejt.

Dëgjoni më poshtë teksa artistja këndon live./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm