Diva botërore, në “duet” me këngëtaren Bebe Rexha! (VIDEO)

By

 

Që Mariah Carey është një divë botërore kjo as që vihet në dyshim, por jo e pa arritshme, të paktën për një nga këngëtaret shqiptare me famë botërore siq është Bebe Rexha.

Kjo e fundit me mjaft krenari dhe mburrje ka ndarë me ndjekësit e saj një video gjatë përformancës së saj në ndarjen e çmimeve “Glaad”

Ajo që është e veçantë në këtë video është të kenduarit e Mariahs në harmoni me Beben këngën “Me,myself & I”

“Duke kënduar në një duet të pa pritur mbrëmjen e djeshme në ndarjen e çmimeve “Glaad” – shkruan Bebe krahas videos së performancës së tyre.
Mbase ndonjëhere mund edhe ti shohim në ndonjë duet, kush e di! /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm