Ditëlindje në të njëjtën ditë, Çiljeta rikthehet pas në kohë në krah me djalin e saj (FOTO)

By

Çiljeta dhe djali i saj Fernando festojnë sot ditëlindjen.

Këngëtarja kujtoi kohën kur u bë nënë për herë të parë dhe ndau me ndjekësit një imazh shumë të ëmbël.  

Fotografia ishte me përshkrimin “Falemimderit ZOT qe si sot 6 vjete me pare ne diten time te lindjes me bekove me dashurin me te madhe qe mund te bekohet nje femer birin tim Fernandon”.

Nëse ju ka humbur, para pak javësh, Çiljeta bëri një postim të gjatë në rrjete sociale duke konfirmuar se nuk është ndarë nga futbollisti Alban Hoxha, dhe kërkoi nga mediat që ta linin të qetë rreth kësaj marrëdhënieje.

Urime Çiljeta ty dhe djalit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm