Ditëlindje e dhimbshme për Adelina Thaçin

By

Adelina Thaçi sot pati ditëlindjen.

Kjo ishte ditëlindja e saj më e dhimbshme pasi pranë nuk e kishte babanë, aktorin e mirënjohur shqiptar Rasim Thaçi – Cima.

Me të, këngëtarja ka thënë NIN disa muaj më parë, se kishte lidhje të fortë dhe marrëdhënie shumë të veçantë babë e bijë.

Gjithsesi, Adelina gëzon familje të shëndoshë dhe ne i urojmë më të mirat e mundshme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm