Ditë zie në familjen e Medës (FOTO)

By

Sot është ditë zie në familjen e Medës.

Këngëtari shqiptar njoftoi përmes rrjeteve sociale se sot ka ndërruar jetë daja i tij.

Ai ndau një fotografi të të ndjerit, poshtë së cilës ka shkruar: “Të Allahut jemi dhe vetëm tek ai do të kethemi Me caktimin e Allahut sot me daten 01.10.2020 ka ndrru jet në moshën 77 vjeqare Daja im Sahit ( Ramiz ) Maliqi inshallah e takojna në Xhenet”.

Ngushëllime!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm