Diçka e re në fytyrën e Nora Istrefit! (FOTO)

By

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi ka kohë që në profilin e saj në Instagram filtron mirë çdo fotografi para se t’a publikojë atë.

Kjo pasi Nora tashmë është shndërruar edhe në një bloggere e cila nga shumë vajza po del të jetë femra perfekte e cila duhet ndjeket.

Dita e sotme e gjen atë duke ndërmarrë diçka tjetër në pamjen e saj.

Bëhet fjalë për një lloj ‘pirsingu’ të cilin këngëtarja ka vendosur që ta ketë tash e tutje në buzët e saj.

Kujtojmë se deri më tani Nora nuk është shquar për të tilla gjërash përkundër motrave të saja, Erës dhe Nitës, të cilat të tillat i kanë provuar kohë më parë. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm