Diana Avdiu është në lidhje dashurie dhe këto janë detajet

By

Miss Universe Kosovo dhe modelja shumë e dashur Diana Avdiu ka kohë që po shijon lidhjen e saj të dashurisë.

Kush është djali që i ka marrë zemrën? Zbulojeni në materialin e përgatitur në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm