Veseli i ‘Big Brother’ edhe biznesmen!

By

Të reja duket të ketë edhe nga Vesel Kurtishaj.

Ish-fituesi i ‘Big Brother Albania’ që këtë kohë nuk është përfolur shumë në media për ndonjë risi nga jeta private duket të ketë qenë i angazhuar në një tjetër sferë.

View this post on Instagram

Zotnillaku e ka mbiemrin Kurtishaj! Dress: @labinotgashi_ @walonefashiongroup Model: UNE 😂 Photo: @albicocajphotography Edhe padyshim, frizeri, EL MAESTRO @frizerkreshta

A post shared by Vesel Kurtishaj (@veselkurtishaj) on

Kurtishaj, ka shndërruar biznesin në prioritet dhe së fundmi ka hapur lokalin e tij më të ri.

Fjala është për një dyqan të telefonave, për të cilin ish-fituesi i ‘Big Brother’ ka investuar goxha në një prej lokacioneve më të mira në qendër të Prishtinës.

S’na mbetet gjë tjetër pos t’i urojmë Veselit në biznes të njejtin sukses si në garën në të cilën ai doli triumfues duke fituar edhe çmimin e madh prej 70,000 eurosh. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm