Skerdi e thotë atë që asnjë artist s’e ka thënë deri tani!

By

Skerdi – artisti i cili këtë verë bëri hitin më të madh me Gjikon, para disa ditësh foli për karrierën dhe jetën personale të tij.

Në emisionin NIN në Klan Kosova, Skerdi u pyet nëse lidhja e tij i shkakton ‘probleme’ me fansat.

Përgjigjen e artistit të cilën mund ta dëgjoni në videon e mëposhtme, ishte e papritur…/Prive.al

Artikuj të ngjashëm