Dhe fundviti e gjeti Liberta Spahiun më seksi se asnjëherë

By

“Liberta Spahiu, apo Santa Claus”?

Bukuroshja shqiptare ka realizuar nëj set të ri fotografik me rastin e festave të fundvitit dhe është tejet seksi e simpatike.

Moderatorja e emisionit Prive, së fundmi publikoi disa imazhe të reja në Instagram, me anë të të cilave po e përcjellë nëj energji shumë pozitive, meqë fotografitë e saja kanë motive festash.

Pranë pemës së vivit të ri e cila është krejtësisht e ndriçuar e me një veshje të mëndafshtë hedhur krahëve, Liberta moti s’është dukur më atraktive se kaq, kurse fotografitë janë realizuar nga Granit Mamaj.

E nga ne, urime Viti i Ri Libiana…

Artikuj të ngjashëm