Detajet e lidhjes: Pse u përshpejtua martesa e motrës së Zana Krasniqit?!

By

Ditën e djeshme, befasishëm, Nita Krasniqi, këngëtarja e dikurshme e cila njihet për hitet e mëdha për fëmijë, i dha fund beqarisë.

Në fillim të 20-tave, ajo kurorëzoi dashurinë me Valton Hotin, konsiderueshëm më i madh në moshë.

Dyshja kishin rreth dy vite së bashku por ishte një arsye më e madhe ajo që i shtyu të kurorëzojnë dashurinë në mënyrë të befasishme.

Prive.al nga burime pranë çiftit ka arritur të mësojë se thuhet që Nita është disa muajshe shtatzënë dhe kjo ka qenë arsyeja e kurorëzimit të lidhjes në këtë moment.

Ndryshe, emri i Valtonit i cili deri vonë ka jetuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës nuk është krejtësisht i panjohur. Ai ishte përfolur për lidhje me ikona të bukurisë kosovare, respektivisht vajza që ndër vite kanë marrë kurorën e Miss-it.

Çifti, të trashëgohen! /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm