“Isha thjesht e shkatërruar” – artistja e njohur flet për ndarjen nga burri…

By

Jenna Deëan ka folur rreth jetës pas divorcit të saj nga Channing Tatum.

“Ishte një udhëtim i vështirë i rritjes dhe ndryshimit”, tha aktorja 38 vjeçar për People. “Në fund të fundit tani sinqerisht mund të them që po jetoj në një periudhë të re shumë të gëzuar në jetën time, dhe jam e lumtur për këtë”.

“Unë gjithmonë them se askush nuk martohet të shpresojë të shkurorëzohet”, vazhdoi ajo.

“Njerëzit rriten dhe ata ndryshojnë dhe ndonjëherë ata nuk rriten dhe ndryshojnë së bashku. Kështu që nuk ishte një gjë brenda natës që ndodhi. Nuk kishte asnjë ngjarje. Unë mendoj se ishte thjesht një realizim i ngadaltë që donim gjëra të ndryshme”.

“Unë thjesht isha shkatërruar. Ishte aq e vështirë për mua”, vazhdoi Jenna. “Ishte humbja e një të ardhmeje idealiste për veten time dhe jetën time. Isha si” Po tani për mua? Ku do filloj? E takova kur isha 24 vjeç, nuk e dija jetën pa Chan”.

“Unë jam mirënjohëse që tani jam në një vend ku e kuptoj veten time dhe atë që dua dhe jam e lumtur për këtë kapitull të ri. Unë jam në një vend gëzimi”.

Jenna tha, “Të gjithë jemi të vetëdijshëm se është një gjë e re normale, të gjithë jemi mësuar me të. Ju ende mund të keni një marrëdhënie dhe thjesht sepse format ndryshojnë se kush jeni me njëri-tjetrin, nuk heq nga dashuria që kemi pasur ose që kemi ndarë gjatë gjithë atyre viteve”.

Libri i ri i Jenna, “Gracefully You: Hoë to Live Your Best Life Every Day”, do të dalë në treg më 22 tetor.

Jenna dhe Channing paraqitën zyrtarisht divorcin rreth një vit më parë. Jenna tani po pret një fëmijë me të dashurin e saj, Steve Kazee./PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm