Detaje rreth duetit të Engjëllusha Salihut me Afrim Muqiqin (VIDEO)

By

Ka disa javë që Prive ka raportuar se Engjëllusha Salihu është bërë bashkë me Afrim Muqiqin për një këngë të re.

Ky është dueti i tyre i parë dhe rreth tij, ka folur këngëtarja në një intervistë dhënë për Prive.

Të gjitha detajet rreth këtij projekti mund t’i kuptoni duke klikuar në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm