“Mbreti i karantinës” – Getinjo lëshon një freestyle

By

Të famshmit shqiptar po bëjnë ‘namin’ në rrjetet sociale.

Shumë video qesharake, fotografi, pyetje/përgjigje dhe të tjera, janë disa nga gjërat që ata i ndajnë me publikun në këtë situatë të vështirë krijuar nga shpërthimi i pandemisë.

Së fundmi, Getinjo ka publikuar një freestyle në llogarinë e tij në Instagram.

“Mbreti i karantinës” e ka shkruar ngjitur me videon të cilën ju mund ta shihni dhe dëgjoni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm