Deputeti i LDK-së i jep fund beqarisë (FOTO)

By

Deputeti i Kuvendit të Kosovës Besian Mustafa ka kurorëzuar dashurinë.

Jo shumë kohë nga fejesa, ai dhe partnerja e tij Erolida Januzaj i kanë thënë po njëri-tjetrit.

Lajmin e kanë konfirmuar përmes fotografive të martesës të cilat i kanë ndarë me ndjekësit në rrjete sociale.

Shumë urime! /Prive.al

May be an image of 2 people, people standing and flower

Artikuj të ngjashëm