Mozzik po bëhet BABA!

By

Reperi i njohur Mozzik po bëhet baba!

Prive mëson se ai dhe e dashura e tij Loredana Zefi janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Të dy janë në lidhje për më shumë se një vit.

Për më shumë detaje, klikoni mbi videon e mëposhtme./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm