Kur je nënë të ndodh edhe kjo, Emina Cunmulaj vrahet keq

By

Modelja e famshme shqiptare Emina Çunmulaj, ç’nuk po heq që t’i rrisë dy vajzat e saj Ellan dhe Mia Sorayan.

Çunmulaj është një nënë shumë e dedikuar karshi familjes dhe gjithmonë përpiqet për të dhënë më të mirën e jetën si nënë, po e dokumenton tërë kohën përmes rrjeteve sociale.

Modelja që para ca ditësh e pati vajzën e sëmurë, tani vet ka marrë një hematomë gjigant në këmbë.

Këtë ajo e ka treguar përmes profilit të saj në Instagram, ku zbulon këmbën që e ka vrarë.

“Jetë mamaje”, ka shkruar Emina, duke lënë të nënkuptohet se është vrarë duke u kujdesur për vajzat. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm