Bruno sapo paralajmëroi diçka të re (FOTO)

By

“Po vjen” është përshkrimi që Bruno bëri në një foto të cilën e postoi para pak minutash.

Mirëpo, këngëtari nuk dha asnjë detaj tjetër lidhur me këtë përshkrim, përveç se bëri me dije se diçka e re po vjen së shpejti.

Kënga e tij e fundit është bashkëpunimi me Florin dhe Getin e cila grumbulloi miliona klikime në youtube dhe dueti me Artjola Toskën me të cilën konkurroi në festivalin Kënga Magjike.

Presim në ditët në vazhdim derisa Bruno të na zbulojë çfarë po vjen…/Prive.al

View this post on Instagram

🍷 Cheers, It’s coming !!!

A post shared by BRUNO (@iambrunooooo) on

Artikuj të ngjashëm