Demi Lovato mërzit fansat me postimin e saj të fundit

By

Demi Lovato ka përfunduar jetën e turneut.

Këngëtarja në një sërë postimesh të fshira në Instagram Story të martën njoftoi se turneu “Holy Fvck” do të jetë i fundit i saj.

“Unë jam aq e sëmurë, sa nuk mund të ngrihem nga shtrati,” shkroi Lovato, 30 vjeç, sipër fotove që duket se janë marrë nga një dhomë hoteli.

“Nuk mund ta bëj më këtë. Ky turne i radhës do të jetë i fundit. Ju dua dhe ju falënderoj djema.”

Këngëtarja nuk ka dhënë detaje të tjera në lidhje me problemet shëndetësore me të cilat po përballet aktualisht.

Lovato aktualisht është planifikuar të jetë në turne deri më 6 nëntor, kur turneu përfundon në Fabrikën e Muzikës Toyota në Irving, TX. Ish-ylli i Disney ende nuk ka njoftuar nëse ata do të vazhdojnë të luajnë shfaqjen e tyre në Movistar Arena në Santiago, Kili, të martën mbrëma.

Natyrisht, postimet e fundit të Lovato-s në IG Story bënë bujë “Lovatics” në mediat sociale.

“Demi lovato do të thotë e gjithë bota për mua.. por gjithmonë kam pasur këtë ndjenjë të tmerrshme sa herë që ata shkojnë në turne, nuk është mirë për ta mendërisht apo fizikisht,” shkroi një fans në Twitter, duke shtuar se ata thjesht duan që këngëtarja të jetë “e lumtur dhe shëndetshëm.”

“Ne të duam Demi, nuk je vetëm. mos harroni se ju dhe shëndeti juaj jeni mbi çdo gjë,” shkroi një fans i dytë, duke përdorur hashtagun, “#We LoveYouDemi”.

Lovato ka pasur një trazuar vitet e fundit që çuan në publikimin e albumit të saj të tetë në studio dhe turneut botëror me të njëjtin emër.

 

Artikuj të ngjashëm