Dëgjoni tingujt e parë të këngës që do iu shoqërojë gjithë verën (VIDEO)

By

Tashmë e keni kuptuar se Alban Skenderaj dhe Capital T po sjellin një këngë bashkë.

Artistët kanë publikuar pamjet e para të videoklipit shumë veror dhe pak tinguj të cilët mund t’i dëgjoni deri nesër, pasi më 28 maj lansohet i gjithë projekti.

“Një natë” që ka me zgjat gjithë verën”, kanë shkruar artistët teksa kanë promovuar trajlerin.

Dhe ne mezi po presim!/Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo)

Artikuj të ngjashëm