Dëgjoni pak nga kënga e re e Yll Limanit

By

Yll Limani është gati për një këngë të re. Ai do të jetë protagonist edhe në videoklipin që e shoqëron këngën.

“A ki me rrejt” quhet kënga e re që publikohet këtë të premte në ora 20:00.

Më poshtë mund të shihni pak nga videoklipi dhe të kënga e re. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Yll Limani (@ylllimani)

Artikuj të ngjashëm