Dëgjoni këtu këngën e re të Vesa Smolicës

By

“Mbreti i tradhëtisë” është kënga e fundit e Vesa Smolicës.

Rreth këtij projekti artistja foli edhe në Privé, para disa javësh ku zbuloi historinë pas atij projekti.

Mirëpo, edhe në kohën e pandemisë muzika nuk ndalet, e prandaj Vesa është duke realizuar projektin e saj më të ri.

Tekstin dhe melodinë e ka krijuar vetë Vesa, teksa një copëz mund ta dëgjoni mëposhtë nga video që kemi siguruar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm