Dëgjojeni ‘Çdo dit’ këngën e re nga Blleki (VIDEO)

By

“Çdo dit” mban mban emrin projekti më i ri muzikor nga Blleki.

Producimi dhe teksti i këngës mbajnë vulën e artistit, ndërsa për videon e këngës u kujdes ‘Erzenology’.

Kënga sapo është publikuar në Youtube dhe në linkun e mëposhtëm mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm