Ledina Çelo iu rikthye bregdetit shqiptar duke na lënë pa fjalë

By

Vitet ecin. Sot është 44 vjeçe por për Ledina Çelon, koha ka ndaluar.

Këngëtarja e njohur këtë na e dëshmon çdo ditë, e veçanërisht verës.

Në sezonin e nxehtë, ajo kthehet në Shqipëri nga Gjermania ku jeton me fëmijët dhe bashkëshortin.

Me këtë rast, fotografitë në rrjete sociale shpeshtohen.

Ledina së fundmi ka ngritur temperaturat me imazhet e ndara në rrjet.

Në top-formë, ajo rivalizon gati secilën 24 vjeçare me linjat dhe freskinë.

Sekreti? Presim të na e thotë Ledina! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm