Lajm jo i mirë për fansat e “Bridgerton”

By

Xhirimi i serisë së dytë të Bridgerton thuhet se është ndaluar për herë të dytë pasi një tjetër anëtar i ekuipazhit ka rezultuar pozitiv për Covid.

Prodhimi në shfaqje u tha se ishte ndalur për 24 orë në fillim të kësaj jave dhe filloi përsëri të premten pasi një anëtar i ekuipazhit doli pozitiv për virusin, shkruan Daily Mail.

Sipas Deadline, ekipi ishte kthyer në punë për më pak se një ditë para se një rast tjetër të ndalonte xhirimet përsëri.

Thuhet se nuk ka ndonjë datë të caktuar kthimi dhe Netflix thuhet se nuk pranoi të komentonte se kush në set ishte testuar pozitivisht kur u afrua nga Deadline.

Artikuj të ngjashëm