Kujt po i thotë BimBimma ‘Mir’sevjen n’Kosovë’?

By

Edhe një këngë e re së shpejti vjen nga reperi BimBimma.

Ai paralajmërimin e bëri përmes rrjeteve sociale duke etiketuar edhe Taste2 me të cilin ka bashkëpunuar për këtë këngë.

Kënga titullohet ‘Mir’sevjen n’Kosovë’ dhe është e shoqëruar me videoklip.

Përveç përshkrimit të fotografisë me ‘coming soon’, artisti nuk dha asnjë detaj tjetër./Prive.al

View this post on Instagram

MVK Coming soon…

A post shared by BimBimma (@nrbim) on

Artikuj të ngjashëm