Dalja e parë bashkë në botën reale, kështu duken Luizi&Kiara

By

Pa befasi, në mungesë të një finaleje me të paktën dy pretendentëve për fitore, mbrëmë Luiz Ejlli triumfoi duke u zgjedhur fituesi I edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania. 

E duket se Luizit nuk do t’i rastisë të pushojë në 24 orëshin pas përfundimit të aventurës katër mujore. 

Ai është pjesë e një feste të produksionit ku ka mbërritur ndër të fundit, bashkë me Kiarën. 

View this post on Instagram

A post shared by sarahpm&LUKI❤🥺 (@pmsora_luki)

Ejlli ka zgjedhur një këmishë verore Prada teksa partnerja e tij, prezantuesja Kiara Tito ka zgjedhur ngjyrën e zezë, mbase edhe për t’u kombinuar me pantallonat e Luizit.

Një prej pikave që po komentohet nga mbrëmë është mungesa e familjes së Luizit në ceremoninë e kurorëzimit . 

Duket se kjo nuk ka ndikuar tek çifti që e kanë kaluar tashmë me sukses ‘sfidën’ e mos-ndarjes 24 orë pas daljes, kujtojmë këtu rastin e Trixës dhe Donaldit. /Prive.al 

 

Artikuj të ngjashëm