Meda konfirmon bashkëpunimin me këngëtaren e njohur, publikohet së shpejti

By

Ditë më parë, Prive zbuloi se Meda po sjellë këngë me njërën prej femrave të njohura të estradës.

Projekti tashmë është finalizuar dhe pritet që të publikohet në ditën në vazhdim.

Meda dhe Vjollca Haxhiu bashkuan forcat për këngën me titull ‘Falëm’ e cila është e shoqëruar me klip, dhe pamjet e para tashmë këngëtari i ka postuar në instastory.

‘Coming soon’ ka qenë përshkrimi i të dy artistëve./Prive.al

Artikuj të ngjashëm