Dalin pak pamje të klipit të Yll Limanit me Lumi B (VIDEO)

By

“Pate” quhet bashkëpunimi i parë mes Yll Limanit dhe Lumi B.

Të dy artistët kanë paralajmëruar tash e disa ditë se kënga e tyre është gati dhe pritet të lansohet shumë shpejtë për publikun.

Pak orë më parë, Ylli ndau pak pamje nga klipi duke shkruar: “Më shpejtë se që e mendoni”, duke mos treguar as kësaj radhe datën e saktë të publikimit.

Ndiqni pamjet më poshtë./Prive.al

View this post on Instagram

PATE @lumib sooner than you think 🧢

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on

Artikuj të ngjashëm