Edhe ju mund të keni parfumin që la pa fjalë Elita Rudin

By

Jemi në javën e parë të vjeshtës, dhe shumë nga ne po përpiqemi të gjejmë aromën perfekte te pas stinës së verës.

Në fakt, Elita Rudi ja doli dhe kjo vlen edhe si rekomandim për ju që të përfundoni kërkimin.

Moderatorja bëri të vetin parfumin “Baccarat Rouge 540” nga Francis Kurkdjian pasi mbeti e mahnitur nga aroma e tij.

Parfumin që u bë shpejt i prefereruari i Elitës mund ta bëni tuajin edhe ju. Mjafton të vizitoni dyqanin e “Maison De Parfum” në Prishtinë ose të kyçeni në Gjirafa Mall për ta blerë online.

Me anë të disa postimeve në llogarinë e saj në Instagram, Elita spërkati parfumin e saj duke shprehur gëzimin e saj për aromën që kënaqi shqisat e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm