Bjonde #sielvana

By

Vjeshta po e gjen Elvana Gjatën me risi dhe ndryshime në imazh.

Këngëtarja pas një sezoni të suksesshëm me hitin ‘Love me’ ka vendosur që të rifreskojë pamjen e saj.

Elvana në fotot e fundit të postuara në Instagram shihet me ngjyrë të re të flokëve. Derisa koleget po eksperimentojnë me nuanca të ndryshme, këngëtarja nuk ka rrezikuar dhe aq duke u shndërruar në bjonde sharmante.

Ky ndryshim i ka pëlqyer fansave të shumtë qe e komplimentuan Elvanën përmes komenteve në rrjetet sociale.

Duke qenë se ajo është dëshmuar si trend-maker në stil do jetë interesante për t’u parë  në këtë rast nëse do i bashkangjiten trendit #sielvana edhe emra të tjerë. /Prive.al/

https://instagram.com/p/8ViIvIwXDS

Artikuj të ngjashëm