Dafina thotë “Karma” në projektin e ri (VIDEO)

By

Dafina Zeqiri ka sjellë projektin e ri muzikor “Karma” e cila është pjesë e albumit “Dafinë Moj”.

View this post on Instagram

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Teksti i këngës është shkruar nga vet artistja dhe Arianit Palaj.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm