“Veten dua gjallë” e Aurelës me copëza personale (VIDEO)

By

Më shumë se një javë më parë, Aurela Gaçe, solli këngën me titull “Veten dua gjallë”.

Kënga e shoqëruar me një videoklip të veçantë, ka copëza personale dhe këtë e ka thënë vet këngëtarja në një intervistë dhënë për Prive.

Projekti u punua me tekst nga Rozana Radi e muzikë nga John Van Ride.

Çfarë tha Aurela për këtë projekt dhe cilat janë planet e saj, i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm