Jennifer Lopez kujton nje audicion: “Me kerkuan te zhvishem”

By

Jennifer Lopez po hapet për një ndodhi të frikshëme të kaluarës së saj.

 

Gjatë një eventi vjetor të Hollywood Reporter, këngëtarja dhe aktorja 50-vjeçare u bashkua me Scarlett Johansson, Lupita Nyong’o, Awkwafina, Laura Dern dhe Renee Zellweger për të diskutuar karrierat e tyre dhe industrinë në përgjithësi.

Related image

Lopez shfrytëzoi rastin të tregonte një incident të veçantë që ajo vetë e përjetoi.

 

“Një regjisor, në prova të kostumit më kërkoi të hiqja bluzën … sepse unë duhej të bëja lakuriqësi në film. Ai donte të shihte gjinjtë e mi”, kujton ajo. “Dhe unë thash, ‘Ne nuk jemi në shesh xhirim’.”

 

Lopez vazhdon, e quan të çmendur drejtorin pa emër, para se të përshkruaj se si e mbylli kërkesën e tij në atë moment.

Image result for jennifer lopez hollywood reporter

“Unë i thashë jo. Unë u ngrita në këmbë për veten time. Por ishte aq qesharake sepse mbaj mend që isha aq shumë në panik në atë moment,” thotë ajo. “Dhe meqë ra fjala, ishte një projektues kostumesh në dhomë me mua. Pra, ishte një grua tjetër në dhomë dhe ai e thotë këtë dhe unë thashë jo.”

 

 

Të ishte në gjendje të ndalonte këtë ishte një arritje e rëndësishme për Lopez.

Burimi: Yahoo.com

Artikuj të ngjashëm