A flirtojnë kolegët me Samantën?- Flet vetë ajo…

By

Në intervistën 60 sekondshe të Prive – e fundit për këtë sezon, ishte Samanta Karavella.

Mes shumë të pathënave, ajo tregoi nëse do të ketë bashkëpunim këtë verë, nga çka ka fobi dhe a flirtojnë kolegët me të.

Videoja e mëposhtme ua jep të gjitha përgjigjet.

 

Artikuj të ngjashëm