Dafina, një ‘catwoman’ në klipin që del sot (FOTO)

By

Ka disa ditë që këngëtarja Dafina Zeqiri po e paralajmëron projektin e saj më të ri muzikor.

View this post on Instagram

Dashnia nuk mjafton……

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

View this post on Instagram

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

Ndryshe prej shumicës së artistëve që janë dyndur të publikojnë këngë për Shën Valentin, Dafina këngën e re e nxjerr sot, dy ditë para 14 Shkurtit.

Ky projekt titullohet ‘Merri krejt’ dhe në Youtube për fansat do të jetë në orën 18:00.

Mësohet se këngëtarja këtë herë do të vijë me doza më melankolike teksa kujtojmë se ky krijim muzikor pason super-suksesin e ‘VVV’ që u kthye në një refren të pakontestueshëm muajt që lamë pas. /Prive.al

View this post on Instagram

𝟙 𝟠 : 𝟘 𝟘

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

Artikuj të ngjashëm