Dafina lanson klipin me Mc Kreshën (VIDEO)

By

Dafina Zeqiri ka lansuar klipin me Mc Kreshën.

Kënga ‘Vet e lype’ është pjesë e albumit ‘Dafinë moj’ dhe vetëm pak minuta më parë, erdhi videoklipi.

Ndiqeni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm