Ç’po ndodh jashtë mes Efit dhe Samiut?

By

Javën e kaluar, Efi u largua nga “Përputhen”.

Efi hyri për të gjetur dashurinë e saj në program, por nuk ia doli pasi vendosi të largohej e vetme. Nuk është vetëm Efi ajo që është larguar, pasi edhe Samiu tashmë i ka dhënë fund rrugëtimit të tij në Për’puthen.

Në lidhje me këtë vendim, ajobëri një sqarim i cili përfaqësonte një vendim të përbashkët për tu larguar si miq shumë të mirë. “Nuk arrita të dashuroja. Kishim vendosur të largoheshin bashkë, por si dy miq”, tha Efi.

Bukuroshjau shpreh se nuk mund t’i ofronte diçka më tepër Samiut, prandaj vendosen të largoheshin. “Me Samiun do të jemi miq shumë të mirë, por jetës nuk i dihet” – theksoi ajo.

E mesa duket, ata janë të pandarë jashtë. Dyshja kanë festuar bashkë, pa hatërmbetje mbrëmjen që lamë pas. Mesa duket, Samiut i ka kaluar inati nga vendimi i Efit dhe jashtë do mbeten miq të mirë, për të dalë me raste me njëri-tjetrin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm