KË PO E MBYLL ME ‘DRY’ ALBANA OSMANI?!

By

Edhe pse së fundmi i është bërë një propozim martese në televizion, prezantuesja Albana Osmani e ka refuzuar.

Po përtej kësaj ajo nuk ka folur sa i përket jetës private dhe nuk ka ndonjë informacion nëse është në lidhje dashurie.

Mirëpo ajo që ka bërë përshtypje sot është një fotografi ku shihet me shumë çelësa me dry.

Arsyeja se çfarë po dëshiron ta mbyll një herë e mirë Osmani nuk dihet./Prive.al

Artikuj të ngjashëm