Çmim marramendës për këto sandale prej gome nga GUCCI

By

Gucci po shet sandale prej gome me vrima për që kushtojnë më shumë se 338 euro.

Një artikull i fundit i modës së markës italiane Gucci ka marrë shumë vëmendje në mediat sociale.

Këtë herë, marka ka dalë me një palë sandale gome të shpuara si Crocs. Sidoqoftë, ato shiten për 420 dollarë për meshkuj dhe  470 dollarë për gra.

Sandalet janë hedhur në tre ngjyra të bardha, lejla ,të zeza ,të kuqe, jeshile ose blu për burrat. Sandalet, natyrisht, vijnë me logon e firmës GG. Monogrami shfaqet si një motiv i prerë në majë të sandaleve. Por si duket publiku po bën shaka me këtë gjë dhe ka komente qesharake për to.

Artikuj të ngjashëm