CLAYDEE FILLON XHIRIMET E KLIPIT TË RI!

By

Claydee është një ndër këngëtarët më të njohur në tregun muzikor Greqi.  Shqiptari ka thyer rekordin e shikueshmërisë në YouTube sa i përket artistëve grek.

Kënga ‘Mamacita Buena’ njihet si e më e suksesshmja e Claydeet e ndërsa ka sjell bashëpunime me Faydeen, këngëtar nga Australia.

Ndërsa tani ka filluar xhirimin e videoklipit të ri që mban emrin ‘Seniorita’ dhe është prodhim i D2E Records./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm