‘Pasha jetën’ doli sot por a ju kujtohet dueti i para gjashtë viteve mes Majkit e Kapos?!

By

Ditën e sotme publikuan projektin ‘Pasha jetën’.

Dy prej emrave më të pëlqyer në estradën shqiptare, Capital T dhe Majk bashkuan forcat duke sjellur një projekt i cili qysh në orët e para po pëlqehet shumë.

Por, a ju kujtohet një tjetër bashkëpunim i dyshes, shumë vite më parë?

‘Asnjoni’, e publikuar në vitin 2012 përbën një prej hiteve që mbahet mend akoma.

Ndryshimi i dyshes në gati gjashtë vite është mëse evident. Tashmë më të pjekur, me më shumë hite në ‘regjistër’, Kapo e Majk janë gati të djegin lojën sërish. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm