Çka po vjen nga Ronela Hajati?

By

Ronela Hajati nuk po ndalet!

Nuk kaloi shumë kohë që nga projekti i fundit “Shtroje me lek” dhe Ronela është gati për këngën e re.

Artistja javën që lamë pas udhëtoi për në Prishtinë aty ku xhiroi videoklipin e këngës së re, e cila do të jetë solo.

Por, kjo nuk do të jetë risia e vetme nga Ronela!

Se çfarë na pret nga artistja zbulojeni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm