Epike: Xhesika Berberi përgatit ushqimin e preferuar të shqiptarëve për Vitin e Ri

By

Sonte është mbrëmja e Vitit të Ri dhe që tani kanë nisur përgatitjet për një natë të rëndësishme të vitit si kjo.

Dhe njëri nga ushqimet që zë vend në çdo tavolinë shqiptare, është e ashtuquajtura sallata ruse të cilën e servojnë që të gjithë.

E ndër ta ede modelja Xhesika Berberi, e cila edhepse jeton në SHBA, nuk e ka harruar këtë adet.

Modelja ka publikuar në Instagramin e saj procesin e përgatitjes së kësaj sallate, e cila në përbërje ka perime e turshi dhe shumë majonezë.

Siç duket edhe Xhesika sonte do e lëshojë vetën në të ngrënë, pa u brengosur shumë për kaloritë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm