Shpat Kasapi zbulon moshën kur e dha puthjen e tij të parë

By

I ftuar në “NIN” me Alaudin Hamitin ishte këngëtari, Shpat Kasapi.

Gjatë intervistës së gjatë ai zbuloi shumë nga jeta e tij profesionale dhe personale.

Ai rrëfeu edhe si nisi lidhja e tij me tashmë bashkëshorten e tij, Selvije Jao.

Në rubrikën ku ai u përgjigj në pyetjet e fansave, njëra nga ato ishte: “Sa vjeçar ishe kur e dhe puthjen e parë?”

Këngëtari qesh dhe përgjigjet duke thënë: “Në moshën 12 vjeçare”.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm