Çka po ndodhë me Instagramit e Tian? (FOTO)

By

Kushdo që ndjekë djalin e Tunës dhe Patrisit në Instagram, Tianin, ka vërejtur një ndryshim së fundmi.

Mbiemri i tij nga Berisha është ndryshuar në vetëm Sejdi, pra në atë të këngëtares.

Përveç kësaj, llogaria e Tian nuk e ndjekë Patrisin dhe kjo shton dyshime për një krizë mes çiftit.

Tian ndjekë vetëm gjashtë persona, përfshirë këtu edhe nënën e tij./Prive.al

Artikuj të ngjashëm