Çka po ndodh me djalin e Argjentina Ramosajt?! (FOTO)

By

Këngëtarja Argjentina Ramosaj u bë e njohur për publikun vite më parë përderisa erdhi me disa balada të shkëlqyeshme të cilat u dëgjuan e po vazhdojnë të dëgjohen edhe sot.

Krahas angazhimeve muzikore ajo nuk mbeti anash as në jetën private pasi që tash e disa vite ajo është në një lidhje me Dukagjin Fetahun me të cilin së fundmi gëzon edhe një djalë.

Ardhja në jetë e të birit Argjentinës i ka kushtuar me një pauzë në sferën e muzikës pasi tashmë ka kaluar një periudhë mjaft të gjatë pa ndonjë prurje të re.

E jeta krahas të birit është një enigmë edhe për këngëtaren e cila është e pranishme në të gjitha momentet e para të eksplorimit nga i biri saj.

Një fotografi të cilën e ka postuar së fundmi në Instagram ajo na sjellë Nohan i cili duket mjaftë serioz duke “lexuar” një libër.

Koha po kalon dalëngadal dhe ai po rritet e po i shijonë edhe një nga një të mirat e kësaj jete teksa përgjatë këtij rrugëtimi familja do të jetë gjithmonë afër tij. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm