Shqetësuese: Çka po ndodh me Bleron e Afronën?!

By

Çifti Blero Muharremi dhe Afrona Dika shpesh kanë mjaftuar që me veprimet e tyre në rrjete sociale të krijojnë lajm.

Hera e fundit ishte gjatë verës kur Prive.al zbuloi krizën pas fshirjes së fotove dhe mos ndjekjes së njëri-tjetrit në Instagram.

Një lëvizje e tillë është përsëritur sërish së fundmi.

Blero dhe Afrona sot nuk kanë ndjekur njëri-tjetrin.

Akullin e ka thyer këngëtari i cili vetëm para pak minutash ka filluar ta ndjekë Afronën sërish teksa kjo e fundit akoma nuk e ka ‘folloë’.

Nuk dihet arsyeja e këtyre lëvizjeve që kanë krijuar shqetësim mes fansave por sipas gjasave nuk ka ndonjë gjë serioze. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm