Çka po i feston sot Andrra djalit?!

By

Ditëlindjet normale duken të jenë diçka e rëndomtë për t’u festuar, kur është fjala tek çifti Andrra e Sinan Hoxha dhe djali Ansi.

Këtij të fundit sot, bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur i ka shënuar një moment të veçantë në ‘miniaturë’ – gjashtë mujorin e lindjes.

Ka qenë vetë Andrra që përmes rrjeteve sociale ka ndarë një fotografi që ua përcjell Prive.al ku princi i vogël i familjes shihet përkrah një torte që i uron ‘gjysmë-ditëlindjen’.

Ndryshe, Sinani tejet i angazhuar me koncerte në Europë e Amerikë, aktualisht po qëndron në Tiranë para nisjes për një tur koncertesh me rastin e 28 Nëntorit dhe festave të fundvitit në Dhjetor. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm